26,95 €
39,95 €
Am Günstigsten41,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/35/64/82/1751624706/8718781477653.jpg?ts=1751624706)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Diffuser - 450 ml
Diffuser - 450 ml
39,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Diffuser 450 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781477653 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Diffuser |
| Volumen | 450 ml |
| Preis pro Einheit | 8,88 € pro 100 ml |