89,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
89,00 €
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Oogcrème 15 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614208570 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogcrème |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 593,33 € pro 100 ml |