110,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Gezichtsemulsie - zz - Rijpe huid - 75 ml
Gezichtsemulsie - zz - Rijpe huid - 75 ml
110,00 €
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Gezichtsemulsie 75 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614149521 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsemulsie |
| Volumen | 75 ml |
| LSF | 20 |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Emulsie |
| Preis pro Einheit | 146,67 € pro 100 ml |