119,00 €
119,00 €
Am Günstigsten132,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 75 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 75 ml
132,00 €
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Dag- en nachtcrème 75 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614160458 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dag- en nachtcrème |
| Volumen | 75 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 176,00 € pro 100 ml |