140,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Shiseido Benefiance NutriPerfect
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
140,00 €
| Artikel | Shiseido Benefiance NutriPerfect Dagcrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Benefiance NutriPerfect |
| EAN | 0768614191100 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| LSF | 15 |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 280,00 € pro 100 ml |