119,00 €
119,00 €
Am Günstigsten132,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/96/df/cd/1754951986/768614149538_0.jpg?ts=1754951986)
Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Alle huidtypes - 50 ml
119,00 €
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614149538 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dag- en nachtcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 238,00 € pro 100 ml |