119,00 €
119,00 €
Am Günstigsten132,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/40/6e/f4/1754951977/768614149545_0.jpg?ts=1754951977)
Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing
Dag- en nachtcrème - zz - Droge tot zeer droge huid - 50 ml
Dag- en nachtcrème - zz - Droge tot zeer droge huid - 50 ml
119,00 €
| Artikel | Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Marke | Shiseido |
| Kollektion | Benefiance Wrinkle Smoothing |
| EAN | 0768614149545 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dag- en nachtcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Droge tot zeer droge huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 238,00 € pro 100 ml |