49,00 €
74,00 €
Am Günstigsten98,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Ultra Blue
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
49,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer Ultra Blue |
| EAN | 3386460121538 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Roze peper, Bergamot |
| Preis pro Einheit | 163,33 € pro 100 ml |