52,00 €
77,00 €
Am Günstigsten102,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
77,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Eau de Parfum 60 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer |
| EAN | 3386460101042 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 60 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 128,33 € pro 100 ml |