Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
28,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Douchegel 150 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer |
| EAN | 3386460101073 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 150 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 18,67 € pro 100 ml |