Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/59/7f/5c/1755582148/3386460153768_0.jpg?ts=1755582148)
Montblanc Explorer Extreme
Douchegel - 150 ml
Douchegel - 150 ml
28,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Extreme Douchegel 150 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer Extreme |
| EAN | 3386460153768 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 150 ml |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 18,67 € pro 100 ml |