28,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer Platinum
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
28,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Platinum Douchegel 150 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer Platinum |
| EAN | 3386460135887 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Emulsie |
| Preis pro Einheit | 18,67 € pro 100 ml |