84,00 €
Am Günstigsten112,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/g0/e5/e0/1755582142/3386460153737_0.jpg?ts=1755582142)
Montblanc Explorer Extreme
Parfum - 60 ml
Parfum - 60 ml
84,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Extreme Parfum 60 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer Extreme |
| EAN | 3386460153737 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Parfum |
| Volumen | 60 ml |
| Behälter | Spray |
| Preis pro Einheit | 140,00 € pro 100 ml |