Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Explorer
Aftershave balm - 150 ml
Aftershave balm - 150 ml
29,00 €
| Artikel | Montblanc Explorer Aftershave balm 150 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Explorer |
| EAN | 3386460101066 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Aftershave balm |
| Volumen | 150 ml |
| Behälter | Tube |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 19,33 € pro 100 ml |