29,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend
Aftershave balm - Alle huidtypes - 150 ml
Aftershave balm - Alle huidtypes - 150 ml
29,00 €
| Artikel | Montblanc Legend Aftershave balm 150 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Legend |
| EAN | 3386460069380 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Aftershave balm |
| Volumen | 150 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Balm |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Preis pro Einheit | 19,33 € pro 100 ml |