50,00 €
68,00 €
Am Günstigsten95,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend Red
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
95,00 €
| Artikel | Montblanc Legend Red Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Legend Red |
| EAN | 3386460127950 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Textur | Vloeibaar |
| Duftfamilie | Citrus |
| Duftnoten | Salie, Ceder, Mahoniehout, Citrus, Jeneverbes, Tonkabonen, Kardemom |
| Preis pro Einheit | 95,00 € pro 100 ml |