50,00 €
68,00 €
Am Günstigsten95,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend Red
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
68,00 €
| Artikel | Montblanc Legend Red Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Montblanc |
| Kollektion | Legend Red |
| EAN | 3386460127974 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Citrus |
| Duftnoten | Salie, Ceder, Mahoniehout, Citrus, Jeneverbes, Tonkabonen, Kardemom |
| Preis pro Einheit | 136,00 € pro 100 ml |