20,00 €
32,00 €
Am Günstigsten28,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Handzeep - Alle huidtypes - 500 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 500 ml
28,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Handzeep 500 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8718546669682 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Handzeep |
| Volumen | 500 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 5,60 € pro 100 ml |