22,00 €
Am Günstigsten28,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 500 ml
28,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Douchegel 500 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8720701160040 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 500 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Behälter | Zakje |
| Preis pro Einheit | 5,60 € pro 100 ml |