27,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
27,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Bodycrème 200 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8718546667947 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodycrème |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 13,50 € pro 100 ml |