14,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ac/94/90/1745991361/8720701168213-Shower-Mousse-Objets-dAmsterdam-200-ml-packshot-768x960.png?ts=1745991361)
Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Doucheschuim - Alle huidtypes - 200 ml
Doucheschuim - Alle huidtypes - 200 ml
14,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Doucheschuim 200 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8720701168213 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Doucheschuim |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Mousse |
| Behälter | Aërosol / Inhalator |
| Preis pro Einheit | 7,00 € pro 100 ml |