28,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Bodylotion - Alle huidtypes - 300 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 300 ml
28,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Bodylotion 300 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8720701160385 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 300 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Preis pro Einheit | 9,33 € pro 100 ml |