22,00 €
39,00 €
Am Günstigsten55,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam
Geurstokjes - 100 ml
Geurstokjes - 100 ml
22,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris Objets d'Amsterdam Geurstokjes 100 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | Objets d'Amsterdam |
| EAN | 8718546664298 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Geurstokjes |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Salie, Hout, Amber, Bergamot, Muskus, Vanille, Rozenblaadjes, Lavendel, Sinaasappel, Citroen, Groene thee |
| Preis pro Einheit | 22,00 € pro 100 ml |