Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/81/54/d1/1749249178/Versace-Eau-Fraiche-Extreme-After-Shave-Balm-100ml---kopie.png?ts=1749249178)
Versace Eau Fraiche Pour Homme
Aftershave balm - 100 ml
Aftershave balm - 100 ml
47,00 €
| Artikel | Versace Eau Fraiche Pour Homme Aftershave balm 100 ml |
| Marke | Versace |
| Kollektion | Eau Fraiche Pour Homme |
| EAN | 8011003903733 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Aftershave balm |
| Volumen | 100 ml |
| Preis pro Einheit | 47,00 € pro 100 ml |