Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Eau Fraiche
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
35,00 €
| Artikel | Versace Eau Fraiche Douchegel 200 ml |
| Marke | Versace |
| Kollektion | Eau Fraiche |
| EAN | 8018365500082 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 17,50 € pro 100 ml |