35,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Eau Fraiche
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
35,00 €
| Artikel | Versace Eau Fraiche Aftershave balm 75 ml |
| Marke | Versace |
| Kollektion | Eau Fraiche |
| EAN | 8018365500051 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Aftershave balm |
| Volumen | 75 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Tube |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 46,67 € pro 100 ml |