Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Geurstokjes - 750 ml
Geurstokjes - 750 ml
75,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Geurstokjes 750 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701163683 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Geurstokjes |
| Volumen | 750 ml |
| Duftfamilie | Aromatisch |
| Duftnoten | Zeezout, Salie, Vetiver, Citrus, Geranium |
| Preis pro Einheit | 10,00 € pro 100 ml |