29,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Body oil - Droge huid, Normale huid - 100 ml
Body oil - Droge huid, Normale huid - 100 ml
29,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Body oil 100 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701163690 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Body oil |
| Volumen | 100 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Textur | Olie |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 29,00 € pro 100 ml |