26,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Bodylotion - Droge huid, Normale huid - 300 ml
Bodylotion - Droge huid, Normale huid - 300 ml
26,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Bodylotion 300 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701166172 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodylotion |
| Volumen | 300 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Preis pro Einheit | 8,67 € pro 100 ml |