32,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver
Handzeep - Alle huidtypes - 500 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 500 ml
32,00 €
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.7 Voyage Vetiver Handzeep 500 ml |
| Marke | Marie-Stella-Maris |
| Kollektion | No.7 Voyage Vetiver |
| EAN | 8720701165649 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Handzeep |
| Volumen | 500 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Vloeibaar |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 6,40 € pro 100 ml |