136,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie Multi-Lift
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
136,00 €
| Artikel | Lancôme Rénergie Multi-Lift Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Rénergie Multi-Lift |
| EAN | 3614270264900 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| LSF | 15 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 272,00 € pro 100 ml |