129,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
129,01 €
| Artikel | Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich Dagcrème 50 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Rénergie H.P.N. 300-Peptide Rich |
| EAN | 3614274062908 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 258,02 € pro 100 ml |