83,01 €
Am Günstigsten168,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ea/a1/a6/1738725789/3614274368116_Front.png?ts=1738725789)
Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol
Serum - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 50 ml
Serum - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 50 ml
168,01 €
| Artikel | Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol Serum 50 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol |
| EAN | 3614274368116 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Serum |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Gevoelige huid, Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 336,02 € pro 100 ml |