117,01 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Rénergie
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Gezichtscrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
117,01 €
| Artikel | Lancôme Rénergie Gezichtscrème 50 ml |
| Marke | Lancôme |
| Kollektion | Rénergie |
| EAN | 3147758016857 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtscrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 234,02 € pro 100 ml |