Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2a/df/c1/1750718210/Light-Blue-Eau-de-Toilette-Refill-Bottle.png?ts=1750718211)
Dolce & Gabbana Light Blue
Eau de toilette navulling - 150 ml
Eau de toilette navulling - 150 ml
149,00 €
| Artikel | Dolce & Gabbana Light Blue Eau de toilette navulling 150 ml |
| Marke | Dolce & Gabbana |
| Kollektion | Light Blue |
| EAN | 8057971188253 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de toilette navulling |
| Volumen | 150 ml |
| Preis pro Einheit | 99,33 € pro 100 ml |