123,00 €
Am Günstigsten165,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/24/86/32/1744757317/8054754407242_0.png?ts=1744757317)
Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
123,00 €
| Artikel | Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Dolce & Gabbana |
| Kollektion | Light Blue Capri In Love |
| EAN | 8054754407242 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Preis pro Einheit | 246,00 € pro 100 ml |