33,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Men
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
33,50 €
| Artikel | Clarins Men Reinigingsgel 125 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Men |
| EAN | 3666057042317 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Reinigingsgel |
| Volumen | 125 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 26,80 € pro 100 ml |