43,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Men
Aftershave gel - Alle huidtypes - 75 ml
Aftershave gel - Alle huidtypes - 75 ml
43,50 €
| Artikel | Clarins Men Aftershave gel 75 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Men |
| EAN | 3666057101953 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Aftershave gel |
| Volumen | 75 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 58,00 € pro 100 ml |