Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Men
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 50 ml
50,50 €
| Artikel | Clarins Men Gezichtsgel 50 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Men |
| EAN | 3666057019050 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsgel |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 101,00 € pro 100 ml |