Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Men
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
52,00 €
| Artikel | Clarins Men Ooggel 15 ml |
| Marke | Clarins |
| Kollektion | Men |
| EAN | 3380810427783 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Ooggel |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 346,67 € pro 100 ml |