Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
39,99 €
| Artikel | Biotherm Aquasource Oogcrème 15 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Aquasource |
| EAN | 3614270129681 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Oogcrème |
| Volumen | 15 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Crème |
| Preis pro Einheit | 266,60 € pro 100 ml |