44,99 €
Am Günstigsten44,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
Dagcrème - zz - Rijpe huid - 50 ml
44,99 €
| Artikel | Biotherm Aquasource Dagcrème 50 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Aquasource |
| EAN | 3614273393393 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Dagcrème |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | zz - Rijpe huid |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 89,98 € pro 100 ml |