Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 50 ml
65,00 €
| Artikel | Biotherm Aquasource Gezichtsserum 50 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Aquasource |
| EAN | 3605540873854 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Gezichtsserum |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Serum |
| Preis pro Einheit | 130,00 € pro 100 ml |