39,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Serum - Alle huidtypes - 50 ml
Serum - Alle huidtypes - 50 ml
39,99 €
| Artikel | Biotherm Aquasource Serum 50 ml |
| Marke | Biotherm |
| Kollektion | Aquasource |
| EAN | 3614272537385 |
| Kategorie | Gezichtsverzorging |
| Produkttyp | Serum |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Vloeibaar |
| Preis pro Einheit | 79,98 € pro 100 ml |