Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum
Le Parfum - 60 ml
Le Parfum - 60 ml
148,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum Le Parfum 60 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | MYSLF Le Parfum |
| EAN | 3614274114652 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Le Parfum |
| Volumen | 60 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 246,67 € pro 100 ml |