124,00 €
Am Günstigsten167,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF
Eau de parfum navulbaar - 60 ml
Eau de parfum navulbaar - 60 ml
124,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Eau de parfum navulbaar 60 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | MYSLF |
| EAN | 3614273852821 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulbaar |
| Volumen | 60 ml |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Duftnoten | Hout, Bergamot, Oranjebloesem |
| Preis pro Einheit | 206,67 € pro 100 ml |