Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent MYSLF
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
196,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent MYSLF Parfum 100 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | MYSLF |
| EAN | 3614274114645 |
| Kategorie | Herenparfum |
| Produkttyp | Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Houtachtig |
| Preis pro Einheit | 196,00 € pro 100 ml |