11,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford ArganOil from Morocco
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 50 ml
11,95 €
| Artikel | Lee Stafford ArganOil from Morocco Haarolie 50 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | ArganOil from Morocco |
| EAN | 5060282704664 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarolie |
| Volumen | 50 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 23,90 € pro 100 ml |