15,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford ArganOil from Morocco
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 200 ml
15,95 €
| Artikel | Lee Stafford ArganOil from Morocco Haarmasker 200 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | ArganOil from Morocco |
| EAN | 5060282704640 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Haarmasker |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Potje |
| Preis pro Einheit | 7,98 € pro 100 ml |