15,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford ArganOil from Morocco
Shampoo - Alle huidtypes - 250 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 250 ml
15,95 €
| Artikel | Lee Stafford ArganOil from Morocco Shampoo 250 ml |
| Marke | Lee Stafford |
| Kollektion | ArganOil from Morocco |
| EAN | 5060282704602 |
| Kategorie | Haarverzorging |
| Produkttyp | Shampoo |
| Volumen | 250 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Behälter | Flacon |
| Preis pro Einheit | 6,38 € pro 100 ml |